Obchodní zástupce pro přímý prodej
Jsi komunikativní a máš obchodního ducha? Pro společnost působící v oblasti telekomunikací hledáme obchodního zástupce pro přímý prodej.
Náplň práce:
  • Aktivní vyhledávání zákazníků
  • Nabídka a prodej produktů společnosti
  • Komunikace se zákazníky
  • Prezentace společnosti
  • Průzkum trhu
  • Přímé oslovení zákazníků
  • Práce převážně v terénu
Požadavky:
  • Min. SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Výborná znalost české gramatiky slovem i písmem
  • Reprezentativní vystupování
  • Schopnost týmové práce
  • Chuť na sobě pracovat
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Praxe či zkušenosti v oboru výhodou
  • Zkušenosti s přímým prodejem výhodou
Nabízíme:
  • Stálý měsíční plat + provize ze získaných obchodů
  • Osobní realizaci
  • Přátelský přístup
  • Pracovní auto
  • Internetové připojení zdarma pro soukromé použití
  • Mobilní telefon i pro soukromé hovory
Své životopisy posílejte na info[at]racingnet[dot]cz